I Львівський чемпіонат з прийняття управлінських рішень

Галузь:

Запрошую долучитись до Першого Львівського чемпіонату з прийняття управлінських рішень, який буде відбуватись у Львові у Business Community School в партнерстві з Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу за адресою, вул. Зелена, 109

Під час чемпіонату ви зможете на прикладі живих кейсів діючих підприємств спробувати свої сили у якості керівників та оцінити як управлінські рішення впливають на кількісні та якісні показники бізнесу через використання сучасних методик прийняття управлінських рішень.

ПРАВИЛА УЧАСТІ В ЧЕМПІОНАТІ:

 1. Керівник бізнесу подає заявку на участь та отримує підтвердження участі. До участі допускаються лише керівники бізнесів, у яких є найманий персонал не менше 5 осіб.
 2. Приходить на офлайн засідання (протягом Чемпіонату керівник пройде 5 офлайн засідань, відповідно керівник може обрати зручну для нього дату), на яких будуть розглядатись управлінські кейси спільно з експертами.
 3. Приймає участь у вирішенні кейсів, показує свої рішення та отримує бали за якість рішень (оцінювання відбувається за 100-бальною шкалою).
 4. У фінал виходять керівники, які отримають найбільшу кількість балів за оголошене рішення. Переможець отримає приз найбільш успішного керівника.
 5. Участь у Чемпіонаті безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Під час офлайн відбіркових змагань:

 • Використовуємо тільки реальні та реалізовані бізнес-кейси в бізнесі.
 • Формуємо бізнес-кейс за його бізнес-моделлю та проводимо розгляд на практикумі, аналізуємо прийняті рішення і формуємо оптимальні рішення.

Офлайн відбіркові змагання відбудуться:

 1. 14 червня
 2. 20 червня
 3. 26 червня
 4. 3 липня
 5. 5 липня​

Організатор: Всеукраїнська  Асоціацією Керівників Бізнесу  (UABL) у партнерстві з Business Community School – першою бізнес школою в Україні для малого та середнього бізнесу.

РЕЄСТРАЦІЯ