Літня німецькомовна школа УКУ 2014

Галузь:

Бажаєте покращити рівень знань німецької мови, поглибити свою духовність та знайти нових друзів? 28 липня – 15 серпня 2014 року поблизу Львова, у Брюховичах, відбудеться літня німецькомовна школа.

Організатором школи є Український Католицький Університет (УКУ), м. Львів.

До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, студенти інших ВНЗ України та усі охочі до вивчення німецької мови.

Головним завданням школи є поглиблення знань учасників шляхом створення німецькомовного середовища та поєднання нових методів навчання з ігровою формою опанування мови.

Лекційні заняття в малих групах доповнюються цікавими факультативами, забавами, змаганнями, вечірніми співами біля ватри, і це створює особливу атмосферу навчання і відпочинку, а також сприяє духовному зростанню.

Заняття у школі проводять викладачі з Німеччини та Австрії. Завдяки цьому учасники мають можливість почути та відчути «живу» мову.

Школа забезпечує проживанням у комфортабельних номерах, 3-разовим харчування, необхідними для навчання матеріалами.

Учасником школи може бути будь-який мешканець України.

Бажаним (але не обов’язковим) є базовий рівень знання німецької мови.

Заняття відбуваються в невеликих групах – відповідно до рівня знань мови (початковий, середній, високий).

Лекційні та практичні заняття доповнюють цікаві факультативи, ігри, змагання, поїздки, вечірні співи біля ватри, створюючи незабутню атмосферу навчання й відпочинку, а також сприяючи духовному зростанню.

У Школі іноземні викладачі активно застосовують інтерактивні методи вивчення мови. Зокрема, через конкурси, ігри, екскурсії студенти швидше вивчають німецьку.

Учасники мають виняткову можливість відкрити для себе богослужіння східної обряду (Греко-Католицька Церква) німецькою мовою.

Наприкінці школи учасники отримують Сертифікат та додаток до Сертифікату із зазначенням кількості навчальних годин і пройдених додаткових курсів. У сертифікаті зазначається рівень знання мови ( A1, А2, В1 і т.д.), який досяг студент на момент закінчення Школи за Європейською Шкалою оцінювання знання мови.

Для участі у школі потрібно:

• Ознайомитись з програмою школи та бути згодним брати участь у всій програмі школи
• Надіслати аплікаційну форму
• Пройти конкурсний відбір

З будь-якими запитаннями просимо звертатись до організаторів школи: germansummerschool@yahoo.com.

– Адміністративний керівник Наталя Залізняк, zaliznyak_n@ucu.edu.ua, тел +38 050 7169939,

– Академічний керівник Маряна Стрепко, strepko@ucu.edu.ua, тел +38 0979054124
Facebook

Аплікації можна подавати до 10 травня 2014 року.