Охоронні послуги від «Агентства економічної безпеки»

Галузь:

ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки» працює на ринку охоронних послуг з квітня 2002 року та є дійсним  членом Торгово-промислової палати з 2003 року. ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки» входить до складу групи охоронних підприємств під загальною назвою «Агентство Економічної Безпеки», яка складається із шести підприємств.

В 2010 році ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки»  здобуло 6 місце в рейтингу EUROPEAN STANDART RATING з профілюючим КВЕД -74.60.0- Проведення розслідувань та забезпечення безпеки” та отримала статус-нагороду „Підприємство року 2010″. ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки» є перможцем   VI (2009р.), VIII (2011р.), IX (2012р.) Всеукраїнського рейтингу професійності служб безпеки.

На посаді Генерального директора  ТзОВ  весь час перебуває Мальсагов Володимир Борисович, який має  багаторічний  досвід керівництва охоронними підприємствами. Одночасно  Мальсагов В.Б. є  президентом групи компаній «Агентство економічної безпеки»

 

ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки», на підставі  безстрокової ліцензії МВС України, надає різноманітний комплекс послуг високого професійного рівня багатьом відомим економічним структурам різних  форм власності, а саме:

  • охорона банківських установ, промислових, офісних, торгівельних та інших об’єктів;
  • послуги з інкасації та перевезення валютних і грошових цінностей;
  • охорона і супровід вантажів;
  • юридичні послуги, в тому числі правовий контроль за виконанням партнерами договірних зобов’язань. Адвокатські послуги. Допомога кредиторам в розшуку боржників і поверненні коштів;
  • аналітичні та маркетингові дослідження, забезпеченням правового захисту інвестиційних проектів;
  • монтаж та обслуговування пожежно-охоронної сигналізації, відеонагляду, систем доступу та різноманітної спецтехніки, систем GPS по спостереженню за рухомими та нерухомими об’єктами.

Особовий склад охорони забезпечений фюрмою встановленого зразка, спецзасобами самозахисту та засобами зв’язку. Має великий досвід охорони та забезпечення безпеки обєктів трубопроводного транспорту та охорони лінійних частин обленерго. Особовий склад охорони є членами спеціалізованного громадського формування з охорони правопорядку та кордонів «Поліцейська корпорація громадської безпеки» та Міжнародної Поліцейської Автокорпорації.

В ТзОВ Консорціум «Агентство економічної безпеки» цілодобово функціонує пульт централізованного спостереження за режимом охорони обєктів та оперативно-чергова частина, співробітники якої здійснюють невідкладний виїзд при спрацюванні тривожної сигналізації, встановленої на об’єкті замовника.

Вартість послуг по фізичній охороні об’єкту та забезпечення безпеки і правопорядку  визначається за погодженням сторін в залежності від специфіки та складності об’єкту охорони. При необхідності охорона проводиться з вогнепальною зброєю.

З врахуванням специфіки об’єктів вартість всіх послуг з охорони, а також інших послуг, може коригуватися за погодженням сторін.

 

Наша адреса: 79034, Україна, м. Львів, вул. Панаса Мирного, 24-Г,

Наш сайт:  www.aeb-group.org; Наша електронна пошта: email: bpllvov@gmail.com; aes.grup.security@gmail.com

 

Тел. чергової частини: +38 032-227-61-66

Тел. ген. директора: +38 050-317-36-04