Розпочато голосування за учасників конкурсу “ОБЛИЧЧЯ МІСТА 2015”

Галузь:

Обираємо переможця, володаря гран-прі XV конкурсу «Обличчя міста 2015»!

Шановні колеги!

Урочисте нагородження фіналістів конкурсу відбудеться 8 жовтня 2015 року о 13.30 на стадіоні “Арена Львів” (вул. Стрийська, 199). Захід відбудеться в рамках XV Міжнародного економічного форуму.

З приємністю повідомляємо, що представники компаній, які увійшли до фіналу, автоматично мають змогу взяти участь у цій найбільшій діловій події області.

Запрошення на обидва заходи Вам уже надіслано поштою на вказані Вами адреси при реєстрації на конкурс “Обличчя міста”. Запрошення дійсні на 2 особи.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання організаційного характеру – звертайтесь до Оргкомітету конкурсу: тел.: +38 032 295 63 17, pr@cci.lviv.ua

Дякуємо також всім, хто долучився до вибору переможців конкурсу. Представляємо результати голосування, яке, нагадуємо, є частиною загальної оцінки роботи компаній.

 

results

Про конкурс:

Набір заявок на участь у XVI конкурсі-промоції львівського підприємництва “ОБЛИЧЧЯ МІСТА 2015” завершено 18 вересня 2015. До участі у конкурсі зголосилося 33 компанії Львова. Проте повний пакет необхідних документів надіслали 24 компанії, які допущені до 2 етапу – етапу голосування громадськості та оцінки експертного жюрі. Голосування триватиме до 02 жовтня 2015 року.

За цей період Ви маєте нагоди проголосувати улюблену компанію міста Львова.

сайтсайтсайтна сайтсайт

Умови участі:сайт

До участі у конкурсі допускаються товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та підприємці, ГО та бізнес-асоціації, що працюють у Львові.

Етапи відбору:

1. Зголошення претендентів на перемогу у номінаціях. Одна компанія може зазначити до 3 номінацій. Набір учасників закінчується 18 вересня 2015 року. 

Подати заявку учасника Конкурсу-промоції “Обличчя міста 2015” можна виключно через сайт ЛТПП.

2. Впродовж 3 днів  (до 22 вересня) триватиме розгляд поданих документів. У цей період анкета на сайті для подачі документів уже не працюватиме.

3. Оцінювання надісланих анкет. Ця процедура складається з двох частин: оцінювання Оргкомітетом конкурсу та Інтернет-голосування громадськості на сайті, яке триватиме 2 тижні: з 23 вересня по 2 жовтня 2015 року. Цьогоріч, окрім основних показників бізнес-діяльності,  братимемо до уваги й соціальну відповідальність бізнесу (зовнішню та внутрішньокорпоративну).

4. Нагородження переможців XVI конкурсу-промоції львівського підприємництва “ОБЛИЧЧЯ МІСТА 2015”. Про дату та місце нагородження усіх учасників буде повідомлено заздалегідь.

 

Нагорода «Обличчя міста» є визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста та призначається у категоріях:

 • Львів інноваційний
 • Львів торговий
 • Зелене місто: Львів екологічний
 • Скарбниця здоров’я: Львів медичний
 • Львів – гурман
 • Місто майстрів: Львів промисловий
 • У світі грошей: Львів фінансовий
 • Львівське дозвілля
 • Львів відкритий для світу
 • Віртуальний Львів
 • До Ваших послуг
 • Львів інформаційний

 

УВАГА!  Цьогоріч компанія-учасник повинна у довільній формі (на 1 сторінці) представити також соціальний аспект своєї діяльності за рік.

Вартість участі у заході: 1260 грн. Оплата здійснюється на р/р Львівської ТПП після підтвердження участі у конкурсі.

Лист-запрошення Міського голови Андрія Садового

Лист-запрошення Президент ЛТПП Дмитро Афтанас

Ідея конкурсу

 

OM2